SEF BAZA CEREALE - Larga Jijia, jud. Iasi

LOCATIA POSTULUI: Larga Jijia, jud. Iasi

RESPONSABILITATI:

  • Coordoneaza si asigura desfasurarea in conditii de siguranta si eficienta a activitatilor de receptie, conditionare, uscare, depozitare si livrare cereale si oleaginoase in baza;
  • Intocmeste planul de operare in siloz si organizeaza activitatea zilnica a personalului din subordine;
  • Achizitioneaza cereale si vinde servicii de depozitare in baza, conform politicii comerciale a companiei, procedurilor de lucru si la nivelul obiectivelor individuale lunare, trimestriale si anuale stabilite de conducerea companiei;
  • Intocmeste planul anual de revizii si reparatii pentru utilaje, instalatii si echipamente;
  • Are raspundere gestionara pentru produsele receptionate in cadrul locatiei, impreuna cu ceilalti angajati cu astfel de atributii, conform reglementarilor in vigoare;
  • Are raspundere gestionara pentru mijloacele fixe si obiectele de inventar din dotarea silozului;
  • Raspunde de mentinerea la zi a autorizatiilor, precum si de indeplinirea tuturor masurilor impuse prin acestea.

CERINTE:

  • studii superioare;
  • experienta anterioara intr-un siloz sau baza de cereale constituie un avantaj;
  • cunostinte operare calculator;
  • carnet de conducere categoria B;
  • capacitate de lucru sub presiune;
  • bune competente de comunicare;
  • capacitate de lucru in echipa

OFERTA:
1. Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si experienta
2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, intr-una dintre cele mai mari companii din industria de agribusiness din Romania.

Prin transmiterea CV-ului dvs pentru acest post sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor cu caracter personal de catre persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei Prutul SA. Informatiile din CV-ul dvs. vor fi utilizate numai in scopul recrutarii pentru postul la care ati aplicat, vor ramane confidentiale si vor fi pastrate in baza noastra de date pana la ocuparea postului pentru care ati aplicat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Prutul S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Prutul S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Prutul S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?