Salar brut
850 - 1000 €

Side Trading doreste sa isi mareasca echipa si cauta un coleg care sa ocupe pozitia de Sef casieri

Descrierea jobului

-Supravegheaza si coordoneaza activitatea personalului din subordine (casieri);

-Instruieste personalul nou angajat cu privire la particularitatile si cerintele locului de munca ale acestuia;

-Raspunde de inchiderea caselor de marcat si de intocmirea actelor aferente caselor de marcat la intrarea si iesirea in/din tura a casierilor;

-Colaboreaza cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente;

-Raspunde de verificarea concordantei dintre produsele vandute si datele inscrise in documentele aferente;

Candidatul ideal:

- Experienta relevanta intr-o pozitie similara minim 2 ani;

- Orientat catre imbunatatirea rezultatelor proprii;

- Persoana organizata, punctuala;

- Capacitatea de a lua decizii si de a lucra in echipa;

- Capacitate de concentrare, analiză şi sinteză;

- Capacitatea de a gestiona prioritatile;

- Puternica orientare catre client;

- Capacitate de a lucra sub presiune;

- Responsabilitate si corectitudine;

- Cunostinte solide de operare PC (Microsoft Office ).

Descrierea companiei

Am inceput in 1998 ca o mica afacere de famile iar astazi am ajuns la o cifra de afaceri de peste 125 mil RON anual si o echipa  de peste 90 de membri. Avand o dinamica pozitiva  a cifrei de afaceri in ultimii 15 ani, Side Trading reuseste sa fie recunoascuta drept unul dintre cei mai atractivi furnizori de produse non food,  atat in Romania cat si in Europa.

In 2016 Side Trading ocupa locul 3 in topul firmelor de comert cu produse cosmetice in Romania.

Dinamica, flexibila si ambitioasa, echipa de profesionisti Side Trading creste cu repeziciune si cauta noi membri orientati catre dezvoltare profesionala intr-un mediu competitiv.

SIDE TRADINGcu sediul in Timisoara , strada Antenei nr. 1A (langa centrul comercial Galeria 1) angajeaza personal in vederea ocuparii postului de : - Sef casieri.

Cerinte: abilitati bune de comunicare, orientare catre client.
Experienta in activitati similare (minim 2 ani).
Beneficii: pachet salarial atractiv.

Numar de telefonla care ne puteti contacta de Luni pana Vineri in intervalul orar 09:00 - 17:00.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. SIDE TRADING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. SIDE TRADING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. SIDE TRADING S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?