S.C. LIDAS S.R.L.

Șef coloană auto

  • S.C. LIDAS S.R.L.
Salariu
Salariu confidenţial

Lidas, companie specializata in industria panificatiei si a produselor fainoase, amplasata in loc. Mineri, jud. Tulcea angajeaza

ȘEF COLOANĂ AUTO

Cerinte:
-studii superioare tehnice -constituie un avantaj;
-curs Manager Transport Marfa- constituie avantaj;
-cunostinte tehnice temeinice cu privire la autovehicule;
-cunostinte avansate de MS Office;
-gandire organizata, analitica si flexibila;
-abilitati bune de organizare, planificare, atentie la detalii;
-abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Responsabilitati:
- asigură și menține relația cu furnizorii de autoturisme și prestatorii de servicii de reparații;
- face propuneri de achiziții de piese auto și asigura achizitia acestora;
- asigură respectarea reglementărilor legale în vigoare privind transporturile rutiere de marfuri;
- asigură starea tehnică corespunzătoare a vehiculelor;
- ține evidența documentelor de transport;
- înregistrează cheltuielile pentru reparații auto;
- ține evidența cheltuielilor aferente parcului auto al companiei;
- coordonează activitatea de întreținere și reparații a autoturismelor;
- verifică prin sondaj reparațiile efectuate de către furnizorii de servicii;
- acordă asistență tehnică utilizatorilor parcului auto.

Beneficii:
- echipa si mediu de lucru profesioniste;
- oportunitati de invatare si programe de training;
- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa;
- bonusuri in functie de performanta.

Contact:
Asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail [email protected], contacteaza-ne telefonic la -ascuns-sau te invitam sa ne cunoastem la sediul nostru din loc. Mineri, jud. Tulcea.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. LIDAS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. LIDAS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. LIDAS S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?