Sef de depozit

Suntem una din cele mai mari companii de import, export și producție legume și fructe din țară, cu depozite situate în Crevedia, Dâmbovița și angajăm Șef de depozit.

Cerințe post:

  • Studii medii/superioare finalizate;
  • Experiență de minim 3 ani în gestionarea și coordonarea unui flux logistic și a unei  echipe de cel puțin 10 angajați;
  • Abilități de comunicare și relaționare interpersonală, capacitate de organizare;
  • Responsabilitate, rigurozitate în acțiunile întreprinse și atenție la detalii;
  • Cunoștințe de MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Cunoștințe de operare soft gestiune/ atestat de stivuitorist (constituie avantaje, dar nu sunt obligatorii).

Responsabilități:

  • Gestionează în mod eficient activitatea echipei din cadrul depozitului, conform politicii companiei;
  • Monitorizează stocurile din depozit, urmărind intrările/ieșirile de marfă și participând la inventarele periodice;
  • Coordonează, instruiește și evaluează echipa din subordine (gestionari, lucrători în depozit, stivuitoriști);
  • Asigură eficiența desfășurării activităților din depozit (descărcare, recepție, stocare, pregătire marfă, livrare);
  • Elaborează și implementează soluții pentru problemele apărute în cadrul depozitului de care este responsabil;
  • Urmărește depozitarea corectă a mărfii, evoluția calitativă a stocului și menținerea curățeniei în depozit;
  • Păstrează legătura cu celelalte departamente din cadrul companiei.

Se oferă:

  • un mediu de lucru plăcut, alături de profesioniști în domeniu;
  • posibilitatea dezvoltării unei cariere pe termen lung;
  • un pachet salarial motivant, corelat cu performanța pe post;
  • bonusuri de sarbători;
  • decont de transport.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ADOS Fresh pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ADOS Fresh pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ADOS Fresh locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?