Sef de echipa (supervizor) – Productie

Cautam colegi pentru zonele de  Sudura, Asamblare finala (cu cunostinte de electrician), Tabla.

Cerinte:

- studii medii tehnice

- coordonarea unei echipe

- cunoștințe sistem ERP si desen tehnic

- limba engelza - nivel mediu reprezinta avantaj.

- persoana orientata către rezultate.

 Atributii si responsabilitati principale:

  • Supraveghează si coordonează procesele operaționale în zona alocata.
  • Organizeaza si repartizeaza lucrarile pentru toti angajatii din subordine si urmareste executia sarcinilor ce le revin.
  • Aliniază toate procesele cu instrucțiunile de protecția muncii și politicile privind securitatea, sănătatea și mediul.

 Acordam un salariu motivant, decontare transport, tichete de masa si meniu subventionat, posibilitate de dezvoltare profesionala, team eventuri, etc...un loc de munca dotat cu tehnica de ultima ora, placut si civilizat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Jaeggi Industries pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Jaeggi Industries pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Jaeggi Industries locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?