Sef de sala la Beraria H

Daca si tu iti doresti:
• sa lucrezi si sa coordonezi o echipa tanara si plina de chef de viata
• sa imbini munca cu distractia
• sa fii respectat si sa respecti la randul tau
• sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori
• sa ai un salariu motivant si bonusuri pe masura

Solicitam experienta minima, de 3 ani pe un post similar, intr-un restaurant cu servire Alacarte.

Descrierea jobului:

• Coordoneaza si raspunde de insturirea echipei – din subordine;
• Se implica activ in implementarea programelor Berariei H, motivand echipa pentru a atinge obiectivele stabilite.
• Monitorizeaza in permananta evolutia echipei, Identifica, planifica, deleaga responsabilitati specifice situatiei;
• Conduce cu integritate urmarind interesele Berariei H
• Poseda cunostinte teoretice si abilitati practice in tehnica servirii, de protocol si de gastronomie;
• Urmareste efectuarea operatiunilor de servire la mesele zilnice si evenimente aplicand pasii servirii
• Raspunde de exactitatea bonurilor de marcaj, a notelor de plata si a bonurilor fiscale;
• Cunoaste tehnica servirii precum si a bauturilor adecvate
• Conduce instruirea profesionala zilnica
• Provoaca si inspira fiecare membru al echipei pentru a atinge obiectivele
• Se asigura ca fiecare membru al echipei adera la regulile, principiile si valorile Berariei H

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Beraria H pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Beraria H pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Beraria H locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?