Sef de schimb – dep. Productie

IMPRO Srl este producator si distribuitor de panouri sandwich, sisteme de invelitori metalice de acoperis, fatade si solutii de sistem pentru constructii industriale si civile.

Marca Impro este prezenta pe piata romaneasca din anul 2009. Astazi ne dezvoltam pe arena internationala in colabolare cu renumitul producator de solutionari de constructii BLACHPROFIL 2.

Impro inseamna: o experienta de multi ani pe piata, o productie realizata la o mare precizie cu ajutorul unor tehnologii inovatoare, o gama larga de produse.

Adresa: DN, km 8+550 m, Parc industrial Incontro, Timisoara .

Descrierea jobului:

  • analizare si elaborare program productie
  • controlul calitatii produsului finit
  • verificare stocuri
  • efectuare consumuri
  • colectarea și pregătirea datelor pentru raportare
  • organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea angajatilor departamentului

Cerinte:

- disponibilitate de a lucra in schimburi;
- abilitati de organizare si coordonare a unei echipe;
- cunostinte utilizare PC (Word, Excel, Outlook Expres);

- responsabil pentru ordinea si disciplina din spatiul de productie;

-adaptabilitate, atentie la detalii si orientare catre rezultate, abilitati de relationare si conducere a echipei din subordonare;
- abilitati de organizare si eficientizare a activitatii de productie.

- abilitati de comunicare;

- persoana disciplinata si onesta;

- spirit practic, capacitate de autoorganizare si gestionare a timpului de munca;

-permis de conducere, cat. B

Avantaje:

 - experienta pe un post similar;

- cunostiinte in domeniul chimic/mecanic/inginerie;

- limba engleza la nivel conversational;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Echipa tanara si dinamica;

- Posibilitatea de promovare in cadrul firmei;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IMPRO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IMPRO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IMPRO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?