Confidential

Sef de Sectie (Productie Izolatori Ceramici)

  • Confidential

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare tehnice
  • Experienta in domeniul productie 5 ani
  • Capacitate de a lua decizii, atitudine proactiva in rezolvarea problemelor
  • Abilitati de organizare si planificare a propriei activitati si a altora
  • Abilitati de comunicare si coordonare a echipei
  • Abilitati de lucru sub presiune
  • Cunostinte foarte bune de PC si limba engleza
  • Cunostinte in domeniul productiei, calitatii, imbunatatirii continue, 5S, etc
  • Gandire analitica si strategica
  • Capacitatea de anticipare
  • Proactiv

Responsabilitati:

  • Organizeaza activitatea in domeniul de responsabilitate astfel incat sa realizeze obiectivele asumate.
  • Propune instruiri pe teme specifice in functie de nevoile identificate.
  • Raspunde de organizarea, alocarea si incarcarea personalului.
  • Evalueaza personalul din subordine avand la baza telurile pe termen scurt si
    mediu ale intreprinderii.
  • Stabileste, comunica si urmareste indeplinirea telurilor individuale si cele
    legate de produsul/ produsele de care este responsabil.
  • Stabileste si pune in practica masuri pentru motivarea si promovarea
    personalului din subordine.
  • Urmareste reducerea costurilor, a risipei in utilizarea resurselor umane, a materialelor si a utilitatilor

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv (se stabileste in urma negocierii)
  • Bonus anual
  • Posibilitate de relocare
  • Asigurare medicala
  • Posibilitati reale de avansare
  • Posibilitati de dezvoltare prin formari si traininguri
  • Mediu de lucru la standarde internationale

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?