SEF DEPOZIT CENTRAL BUCURESTI

Cerinte:

- Experienta minim 5 ani in depozit, pe o pozitie similara;

- Rezultate relevante in administrarea unui depozit, capacitate foarte buna de planificare si organizare;

- Experienta in managementul a cel putin 60 de angajati;

- Bune abilitati de comunicare, de dezvoltare de relatii de calitate, de management al conflictului;

- Capacitate buna de evaluare, analiza, de luare a deciziilor si de rezolvare a problemelor;

- Deschidere spre invatare si schimbare (imbunatatire a cunostintelor);

- Abilitati de conducere si relationare interpersonala;

- Experienta in folosirea sistemului WMS constituie avantaj;

- Carnet de conducere categoria "B"

Responsabilitati:

- Gestionarea depozitului intr-o maniera eficienta in conformitate cu politicile si viziunea companiei;

- Se asigura proactiv de respectarea regulilor de sanatate si siguranta de catre echipele din subordine;

- Planifica, coordoneaza, instruieste si evalueaza echipa de gestionari, manipulant, stivuitoristi si sefi de echipa intr-o maniera eficienta;

- Seteaza un plan zilnic de activitate pentru depozit, monitorizeaza executia lui si reactioneazza in cazul intervin devieri de la plan;

- Urmareste calitatea operatiunilor si corecteaza eventualele deviatii sau erori folosind KPI definiti;

- Selecteaza noii angajati, ii pregateste si motiveaza;

- Instruieste si dezvolta angajatii din depozit, dezvolta un plan de evaluare (testare) a angajatilor;

- Se asigura ca personalul din depozit are la dispozitie echipamente de calitate, unelte si utilaje (defineste un proces de monitorizare, revizii regulate, etc.);

- Se asigura ca toate din depozit se efectueaza onform instructiunilor de lucru;

- Coordoneaza si ajuta la implementarea si utilizarea corecta a sistemului WMS;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial atractiv, tichete de masa, decontare transport, posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGRIROM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?