SEF DEPOZIT CENTRU LOGISTIC

Salar net
5000 RON

Candidatul ideal

Experienta sef depozit firma transport sau centru logiostic minim 3 ani;
Bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor si marfurilor din depozit;
Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si conducerea a echipelor;
Orientare spre utilizarea echipamentelor tehnologizate si atentie distributiva;
Cunostinte foarte bune a programelor de gestionare a marfurilor generale paletate, specifice centrelor logistice;

Descrierea jobului

Organizeaza activitatile de receptie, gestionare a marfurilor si zonele de descarcare si depozitare a marfii;
Monitorizeaza livrarea marfii astfel incat aceasta sa se faca in timpul stabilit, conform comenzilor de transport;
Coordoneaza, pregateste si evalueaza periodic colegii din subordine;
Gestioneaza buna desfasurare a activitatii administrative a centrului logistic ;

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonus de performanta + alte beneficii);
Program individual de dezvoltare a competentelor;

Recrutam pentru clientul nostru, firma de transport intern si international de marfuri generale, cu o flota de 90 camioane, cu sediul in jud. Sibiu.