Sef depozit materiale metalurgice ARAD

Recrutăm Șef depozit materiale metalurgice pentru o firmă de import și distribuție produse metalurgice, cu o experiență de peste optsprezece ani în domeniu și care își are sediul oficial în București.

Descrierea jobului:

  • Coordonarea activității generale a depozitului

  • Păstrarea legăturii cu clienții de top pentru susținerea activității de vânzare și atragerea de noi clienți

  • Îndeplinirea indicatorilor specifici

  • Îmbunătățirea permanentă a procedurilor de lucru existente

  • Coordonarea întregului personal din subordine și angajarea personalului nou

  • Menținerea relației cu autoritățile locale

Candidatul ideal:

  • Experiență in vânzări

  • Abilități excelente de relaționare, vânzare și negociere

  • Permis de conducere - categoria B

  • Cunoștințe de PC (Office, Mail, Internet)

  • Disponibilitate pentru deplasări pe perioade limitate pentru vizitarea clienților

Se oferă:

  • Salariu motivant

  • Mașină de serviciu

  • Telefon și laptop

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ascent Human Capital SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ascent Human Capital SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ascent Human Capital SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?