SC CAREMIL SRL important producator de confectii textile,  concepe si produce imbracaminte de inalta calitate pe care o livreaza consumatorilor din intreaga lume, evidentiindu-se printr-un grad inalt de multumire al clientilor.

Angajam Sef Depozit pentru filiala din Roman.

Candidatul ideal are atitudine pozitiva si atentie sporita asupra detaliilor, caruia ii place sa lucreze atat in echipa cat si pe cont propriu.
Cautam persoane serioase si corecte, care sa aiba dorinta de a se implica in activitatea pe care o desfasoara si de imbunatatire continua.

RESPONSABILITATI :

- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
-  Opereaza in stoc miscarile de marfa;
-  Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
-  Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;
-  Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei;
-  Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;

-  Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei;
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
-  Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii;
-  Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei;
-  Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii ;

-  Efectueaza transferurile de marfa din stocul central in substocuri si retur;

  - Alte responsabilitati conform fisei post.

CERINTE :

-  Studii medii absolvite .
-  Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani.
-  Persoana serioasa, organizata, meticuloasa, responsabila, fara cazier judiciar.
-  Cunostinte medii de operare programe de gestiune.

 - Aptitudini de comunicare si integrare.

BENEFICII :

- Conditii atragatoare de salarizare, format din parte fixa si parte variabila, in functie de realizari + bonuri de masa.

- Relatii de colaborare pe termen lung.

-  Mediu de lucru placut.

Te asteptam in echipa noastra!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CAREMIL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CAREMIL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CAREMIL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?