Sef echipa glazurare

Descrierea postului , principalele responsabilitati :

  • Urmareste scoaterea din  uscator a regalelor cu produse si  face receptia acestora
  • Supravegheaza  transportul  regalelor si tine evidenta defectelor aparute in timpul transportului
  • Organizeaza activitatea personalului din subordine ,distribuie  in lucru produsele in functie de urgente si necesitati
  • Se asigura ca personalul din subordine are materialele necesare desfasurarii activitatii specifice
  • Urmareste si verifica respectarea de catre personalul din subordine a tehnologiilor de lucru
  • Ia decizii cu privire la calitatea produselor
  • Urmareste sa fie efectuat controlul umiditatii la produse
  • Intocmeste raportul zilnic de lucru si completeaza fisa de livrare a produselor
  • Dupa fiecare livrare face inventarul decalcomaniilor din sectorul glazurare

Cerintele  de pregatire si calificare specifice postului:

  • Minim studii medii in domeniu tehnic
  • Cunostinte operare PC
  • Cunostinte  citire desen tehnic
  • Cunostinte in utilizarea aparatelor de masura si control dimensional
  • Preferabil minim 1 an experienta in coordonarea unei echipe

Aptitudini:

  • Foarte buna organizare  atat a  activitatii proprii  cat si a echipei din subordine
  • Buna relationare la nivel interpersonal
  • Spirit de echipa , interactioneaza eficient cu conducerea si cu tot personalul societatii
  • Preferabil experienta de lucru cu stivuitorul

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • In functie de necesitate, munca suplimentara platita 175%

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CERASIND SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CERASIND SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CERASIND SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?