Grupul Transilvania Construcţii are ca obiect principal de activitate construcţiile civile şi industriale si a  devenit una dintre cele mai respectate şi de succes companii de pe piaţa construcţiilor clujene. In prezent functionam ca si companie de dezvoltari imobiliare si investitii imobiliare .

Cautam colegi care sa se alature echipei noastre din Cluj Napoca  pe postul sef echipa pompieri

    Responsabilitati:

    •   Asigura organizarea si desfasurarea  activitatilor de prevenire si interventie in situatii de urgenta potrivit prevederilor legii, regulamentelor, instructiunilor si ordinelor in vigoare;

    •   Organizeaza activitatea echipelor de pompieri din cadrul depozitului de produse petroliere  pentru evitarea aparitiei unor situatii de urgenta;

    •   Coordoneaza activitatile de formare profesionala a pompierilor pentru a respecta normele ISU si pentru a imbunatati calitatea serviciilor oferite de catre acestia;

    •   Gestioneaza produsele, materialele si dotarile PSI din depozit pentru utilizarea cat mai eficienta a acestora;

    •   Participa  activ la actiunile de stingerea incendiilor pentru diminuarea numarului de victime omenesti si a pagubelor materiale.

     Cerintele postului:

    • Studii medii;
    • Experientain domeniul situatiilor de urgenta - minimum 2 ani
    • Experienta pe un post similar – minimum 2 ani
    • Certificat de calificare Pompier
    • Atestat sef serviciu SPSU
    • Atestat cadru tehnic cu atributii in apararea impotriva incendiilor
    • Atestat  pentru inspector  protectie civila.

     Recompense si beneficii
    • oportunitatea contribuţiei la proiecte de anvergura
    • pachet salarial atractiv + tichete de masa

    • abonament medical in reteaua private de sanatate Regina Maria

    Prin aplicarea CV-ului dvs. la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?