SEF ESALON asternere ASFALT

Compania NEWORK RECRUITING GERMANY,

angajează pentru Iasi

SEF ESALON asternere ASFALT-Iasi

Responsabilitati: Coordonarea echipelor şi a lucrărilor de asfaltare

  • Coordonarea Echipelor de așternere

  • Răspunde de respectarea termenelor (a graficelor de execuție) din cadrul proiectelor precum și de standardul calitativ impus la nivel de grup.

  • Urmărirea și monitorizarea costurilor de producție pe centre de cost, consumuri etc.

  • Participă la ședințele de analiză pe proiecte.

  • Răspunde de bunul mers al proiectelor de asfaltare: planificare, execuție, costuri, termene și transmite/colaborează cu departamentul de ofertare pentru viitoare calculații și licitații.

  • Colaborează cu directorii regionali în vederea organizării recepțiilor.

  • Răspunde de corelarea resurselor din cadrul departamentului și în relația cu celelalte departamente ale companiei.

  • Urmărește comportarea lucrărilor executate în perioada de garanție si asigurarea remedierii deficientelor constatate in vederea recepției definitive .

  • Informează permanent superiorul direct despre situația privind lucrările, activitățile desfășurate si rezultatele obținute de acestea, centralizarea si sintetizarea rapoartelor de producție lunare.

  • Are in subordine: Șefii de eșaloane de așternere, șefii de șantier şi Alte poziții cheie

  • Raporteaza: directorului general/regional

Cerinte:

  • Ing. CFDP, min. 3-5 ani experiență în domeniu

  • Aptitudini de management și organizare/coordonare a proiectelor,in special proiecte de asfaltare

  • Carnet de conducere cat. B

  • Spirit analitic, consecvent și perseverent

  • Integritate ,corectitudine, loialitate

  • Comunicare,Relationare cu colegii și cu Beneficiarii proiectelor

  • Experiență solidă/relevantă atât în asfaltări, cât și în lucrări de drumuri și poduri.

  • Cunoștințe aprofundate despre toți factorii, care asigură calitatea asfaltului și a lucrărilor de asfaltare.

  • Capabilitati de a lua decizii clare ,proritizare, structurare a proiectelor

  • Capabilitatea de a recunoaste gradul de risc al unui proiect si de a dezvolta alternative viabile

Constituie avantaj:

  • Experiență în calcularea proiectelor

  • Experiență în decontarea și postcalcularea lucrărilor executate

  • Bună cunoaștere a pieții de construcții din România

  • Cunostinte limba engleza

PACHET OFERIT:

  • salariu motivant

  • tichete de masa

  • mediu de lucru competitiv intr-o companie stabila,serioasa

  • cariera de lunga durata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Nework Recruiting Germany pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Nework Recruiting Germany pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Nework Recruiting Germany locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?