Sef garaj - Inginer autovehicule rutiere

Cerinte:

Studii medii sau superioare profil tehnic (Mecanica automobile, Autovehicule rutiere)
Experienţă în domeniul mecanica utilaje/auto
Persoana comunicativă, dinamică și entuziasta
Receptiva, cu spirit de inițiativă, responsabilă și atentă la detalii
Capacitate de coordonare a unei echipe
Orientare spre client

Constituie avantaj:

Abilitati de utilizare a pachetului MS Office
Cunoştinţe calculatoare si software, managementul pieselor de schimb, etc

Descrierea jobului:

Organizează, supraveghează și coordonează activitățiile de întreținere și reparații a tuturor utilajelor care fac parte din parcul de utilaje (stivuitoare, incarcatoare frontale, etc) în vederea desfășurării optime și eficiente a activității de diagnoză intretinere, reparatii si inspectii tehnice ale autovehicolelor și utilajelor.

Identifica soluții tehnice pentru rezolvarea cât mai urgent a problemelor tehnice aparute astfel incat timpul de stationare a utilajelor sa fie cat mai scurt

Verifica și coordonează managementul pieselelor de schimb și calitatea acestora

Coordoneaza activitățile de mentenanță preventiva si service al firmelor externe

Beneficii:
Pachet salarial competitiv
Tichete de masă
Tichete cadou pentru diferite ocazii
Asigurare privata de sănătate si accidente
Cursuri de calificare şi instruire
Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Kastamonu România SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Kastamonu România SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Kastamonu România SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?