Confidential

Sef logistica depozit Agnita

  • Confidential

RESPONSABILITATI

• Coordoneaza fluxul de marfa intre productie si magazia centrala, in functie de comenzile de productie existente
• Monitorizeaza gestiunea stocurilor. Organizeaza inventarele
• Înregistrează intrarea şi ieşirea de bunuri, emite documente justificative
• Optimizeaza utilizarea spatiilor de depozitare
• Coordoneaza activitatea de pregătire a marfii pentru transport, emite planul de încărcare a transportului. Emite documentele de livrare a marfii
• Monitorizeaza termenele de livrare, rezolva diferentele.
• Propune masuri de imbunatatire pentru propriul domeniu de responsabilitate, implementeaza proiectele si masurile de imbunatatire convenite
• Coordonarea angajatilor - stabileşte sarcinile şi obiectivele personalului din subordine. Verifică rezultatul muncii şi îl discută cu angajaţii. Asigură fluxul informaţional. Selecteaza noii angajati si asigura formarea si dezvoltarea profesionala a personalului din subordine, in conformitate cu necesitatile postului si ale companiei.

CERINTE:

Pregatire profesionala: studii superioare (universitare). Cunosterea si utilizarea fluenta a cel putin unei limbi straine de circulatie – engleza sau germana. Cunoasterea si utilizarea pachetului MS Office. Cunostinte temeinice de utilizare a SAP/R3.

Experienta: 2 ani intr-o pozitie similara;
OFERTA:

pachet salarial atractiv
prima de Craciun si de Pasti
tichete de masa
servicii medicale gratuite

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?