Hai in IL PASSO daca:
iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic;
zambesti si ai o atitudine pozitiva ;
ai cunostinte despre contabilitate primara;
esti orientat catre atingerea obiectivelor la nivel de magazin;
esti orientat catre client;
esti atent la detalii, si ai un simt estetic dezvoltat;
esti o fire competitiva, dar si un bun team leader;
esti pasionat de fashion si iti place sa ii inspiri pe cei din jur;
ai initiativa si simtul responsabilitatii;
ai experienta ca si sef magazin;
ai cunostinte medii de limba engleza (avantaj).

Descrierea jobului

Se preocupa de optimizarea stocurilor;
Coordoneaza echipa din subordine, se implica in procesul de integrare si evaluare a acesteia;
Recrutare colegi noi;
Monitorizeaza procesul de vanzare si se implica in atingerea obiectivelor;
Propune noi strategii de crestere a magazinului;
Consiliaza cumparatorii in alegerea produselor potrivite;
Se implica in procesul de comercializare a produselor din magazin.
Planificarea activitatilor personalului din subordine:
Evaluarea rezultatelor si performantelor echipei pe care o coordoneaza;
Orientare spre client si spre atingerea obiectivelor

Ce iti oferim noi:
Contract de munca pe o perioada nedeterminata ;
Salariu motivant;
Comision din target lunar ;
Program de lucru flexibil (in ture);
Bonus pentru recomandarea noilor colegi;
Training de pregatire;
Uniforma in functie de sezon;

Descrierea companiei

IL PASSO doreste impulsionarea mixului armonios dintre pret-a-porter si un aer fresh, young, convertindu-se intr-o intalnire de neuitat pentru persoanele care cauta un pantof cu un design inovator, in tendinte. Ambientul magazinelor este modern si conceptual, comunicand o imagine sofisticata si proaspata, o atmosfera primitoare si calda. Este intim, placut, plin de subtilitati, astfel stabileste o relatie apropiata intre produs si cumparator.

Folosind piele naturala de o finete si calitate deosebita, aplicatii delicate si decoruri executate cu cea mai mare grija pentru detaliu, oferim clientilor nostri produse care raspund nevoii de stil, cu o usoara atingere de extravaganta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. PESTOS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. PESTOS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. PESTOS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?