Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de o echipa orientata catre rezultate si profesionalism, asteptam cu interes sa te cunoastem.

Descrierea postului :

 Coordonarea si organizarea intregii activitati comerciale din cadrul magazinului;

Supervizarea indeplinirii sarcinilor de serviciu de către angajații din subordine si functionarea in condiții optime a magazinului;

Îndeplinirea obiectivelor operationale, comerciale si financiare stabilite pentru magazinul respectiv;

Verificarea constanta a stocurilor existente in magazine;

Supervizarea efectuarii comenzilor de marfa;

Intocmirea de rapoarte periodice ( saptămânal )privind activitatea din magazin;

Reprezentarea companiei in relatia cu tertii: clienți, autoritati, etc;

Cerințe:

  • Studii medii, postliceală, școală profesională
  • Experienta pe un post similar poate reprezenta un avantaj
  • Responsabilitate, punctualitate, echilibru şi stăpânire de sine,

Cunoștințe: word, outlook, excel, charisma.

Beneficii oferite

  • card de fidelitate
  • tichete de masa
  • bonusuri in functie de performanta
  • ajutoare financiare pentru evenimente
  • pachete de produse/sărbători
  • zile libere pentru evenimente, etc.

Menționăm faptul că pachetul complet salarial și beneficii îl prezentăm în urma interviului.

Descrierea firmei

Ana şi Cornel este o companie românească cu activitate în domeniul producţiei de preparate din carne, cu capacitate de peste câteva zeci de tone pe an şi cu peste 800 de angajaţi.

De peste 20 de ani, Ana şi Cornel produce mezeluri de familie create şi certificate la standarde de calitate: salamuri, cârnaţi, specialităţi, crud-uscate, semipreparate, precum şi carne proaspătă de porc, vită și pasăre.

Produsele “ De la Ana şi Cornel” sunt comercializate în peste 80 de magazine proprii şi prin intermediul distribuţiei proprii la peste 3000 de distribuitori, hypermarketuri si export. În ultimii 5 ani, compania Ana şi Cornel, se menţine în Top 3 a celor mai importante companii din industria cărnii din Romania.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Ana&Cornel S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?