SEF PARC UTILAJE DE CONSTRUCTII

Responsabilități și sarcini:

• planifica, organizează și controlează activitatea legata de utilajele de constructii pe santiere;
• administrează parcul de utilaje;
• coordonează și supraveghează activitatea masinistilor;
• urmărește modul de întreținere și exploatare al utilajelor, starea tehnica și de Curatenie;
• stabilește necesarul de piese de schimb și consumabile;
• preia cererile de oferte și a comenzilor din partea clienților/beneficiarilor;
• găsirea soluțiilor optime de desfășurare a frontului de lucru și comunicarea soluțiilor alese către
clienți;
• realizarea rapoartelor de activitate și programarea cheltuielilor aferente departamentului;
• va duce la îndeplinire orice alte dispoziții primite de la șeful său ierarhic;
• formează și recrutează personal calificat;
• coordonarea și creșterea parcului de utilaje existent;
• predarea și actualizarea evidențelor (inclusiv centralizarea fiselor de activitate zilnică);
• depistarea/identificarea de noi clienți/piețe;
• intocmirea proceselor verbale de predare – primire utilaje catre masinisti.

Se cere:
- experiența minim 10 ani in domeniu;
- sa fi deținut funcție de conducere similară minim 5 ani;
- sa nu fi schimbat domeniul de activitate de-a lungul carierei;
- sa nu fi schimbat locul de munca mai repare de 3 ani;
- cunoștințe mecanica;
- disponibilitate la deplasări/relocări in tara in funcție de proiecte.

Se oferă:
- mașina de serviciu, telefon, laptop, cazare după caz, etc.
- salariu motivant incepand de la 1500 euro, in funcție de experienta;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Excelsior Fluss Group S.R.L. (Bucuresti) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Excelsior Fluss Group S.R.L. (Bucuresti) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Excelsior Fluss Group S.R.L. (Bucuresti) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?