Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL

Sef-Reglor

  • Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL

Responsabilităţi:

-Menține și supravegheaza buna funcționare a echipamentelor și utilajelor din dotare în parametrii impuși;
-Realizeza activități de reglare/setare mașini de injecție pentru obținerea caracteristicilor de calitate și productivitate;
-Completeaza documentația specifică activității;
-Executa lucrari de intretinere preventiva / predictiva , reparatii curente si capitale ale masinilor de injectie si utilajelor din cadrul sectiei;
-Participa la implementarea si validarea de produse noi.

Cerinţe necesare ocupării postului:

- Studii tehnice in domeniu mecanic;
- Bune cunostinte de desen tehnic;
- Cunostinte programare CNC /modul FANUC;
- Experienta in prelucrari mecanice prin aschiere (strung).
- Experianta pe un post similar de minim 3 ani;
- Cunostinte de limba engleza, spaniola;
- Capacitatea de a lucra in echipa cat si individual.

Se oferă:

- Program de lucru in 2 schimburi, Luni-Vineri;
- Loc de munca modern si sigur;
- Salariu: 7000 - 8033 lei brut ,in functie de experienta;
- Tichete de masa in valoare de 20 ron/zi lucratoare;
- Premiu: 272 brut.
- Transport asigurat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?