Responsabilitățile postului:

  • Coordonarea activității din saloanele restaurantului;
  • Controlarea mise-en-place-ul și curățenia meselor, saloanelor și a toaletelor;
  • Integrarea, formarea, animarea și supravegherea echipei din sală;
  • Instruirea periodica a ospătarilor cu privire la programul de fidelizare și promoțiile / voucher-ele lunare;
  • Asigurarea răspunsului la toate întrebările clienților și soluționarea imediata a tuturor sesizărilor acestora.

Cerințele postului:

  • Experiență în domeniu;
  • Cunoștințe de tehnologie culinara, oenologie si ospitalitate;
  • Vorbitor de limba engleza;
  • Abilitați de planificare si organizare.

Oferta:

  • Salariu atractiv;
  • Procent din vanzari
  • Bonuri de masa;
  • Spor de fidelitate;
  • Card de sănătate la o clinică privată;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SERGIANA PRODIMPEX S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?