nespecificat

Candidatul ideal

Cerințe:

• Diploma de Inginer Construcții Civile;
• Experienta mai mare de 5 ani;
• Cunostinte tehnice și economice;
• Experiență în domeniul imobiliar;
• Abilităţi de negociere, diplomaţie, toleranţă;
• Capacitate de concentrare;
• Abilități de comunicare verbale și scrise;
• Adaptabilitate, proactivitate și inițiativă;
• Capacitatea de a lucra bine în echipă, dar și independent;
• Capacitate de concentrare și rigurozitate în respectarea termenelor limită;
• Cunoştinţe medii de limba engleză;
• Operare MS Office și AutoCAD;
• Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Coordonează, urmărește și supervizează execuția lucrărilor din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție în vederea atingerii obiectivelor stabilite în activitatea proiectului la cele mai înalte standarde;
  • Gestionează resursele materiale și umane în vederea finalizării lucrărilor la termen și cu respectarea standardelor de calitate;
  • Reprezintă compania în relațiile cu beneficiarii lucrărilor, cu subcontractori și cu alți colaboratori în limitele stabilite de superiori.
  • Îți place tot ceea ce este legat de real estate.
  • Ești motivat să te dezvolți și să evoluezi în cadrul unei companii în plină expansiune.
  • Îți place să inspiri, să motivezi și să crești oamenii cu care lucrezi.
  • Ești o persoană orientată către rezultate.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la COSMOPOLIT DEVELOPMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la COSMOPOLIT DEVELOPMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are COSMOPOLIT DEVELOPMENT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă COSMOPOLIT DEVELOPMENT SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?