Confidential

Sef santier CFDP

  • Confidential
Salar brut
1000 - 1500 €

Cerințe :
- Studii superioare în domeniul construcții (CFDP)
- Experiență în domeniu
- Disponibilitate la program prelungit și deplasări în interes de serviciu
- Capacitate de analiză, evaluare și decizie
- Abilități organizatorice foarte bune
- Cunoștiințe operare calculator
- Permis de conducere categoria B

Responsabilități şef şantier:

- Coordonează și supervizează lucrările

- Verifică și urmărește stadiul lucrărilor și informează constructorul
- Ține legătura cu beneficiarul, asigură interfața între constructor și beneficiar

- Coordonează activitatea responsabililor de calitate şi de protecţia muncii

- Coordonează echipele de execuţie (inclusiv ale subcontractanţilor)
- Caută subantreprenori și furnizori și negociază prețurile cu ei

- Planifică, alocă şi monitorizează resursele proiectului

- Formulează specificări pentru materiale, utilaje, ce urmează a fi procurate în cadrul proiectului
- Face comparative de prețuri

- Verifică costurile şi coordonează resursele şi activităţile pentru a minimiza costurile şi a mări productivitatea

- Întocmeşte rapoarte de costuri

- Urmăreşte şi întocmește graficul de execuție

- Pregăteşte lunar rapoarte de lucru

Ofertă :
- Pachet de salarizare, compensații și beneficii motivante
- Autoturism și telefon de serviciu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?