Sef santier - Inginer instalatii electrice

Candidatul ideal

Absolvent facultate profil electric (electrica, electrotehnica, energetica, instalatii pentru constructii)
Experienta minimum 1 an pe o pozitie similara in domeniul instalatiilor electrice
Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ACAD
Cunostinte de limba engleza
Carnet de conducere cat. B
Disponibilitatea de deplasare
Bune abilitati de comunicare si organizare
Autorizat ANRE - constituie avantaj

Descrierea jobului

-verificarea proiectului de executie din punct de vedere al functionalitatii, conditiilor particulare de instalare si al respectarii normativelor in vigoare;
-intocmirea, urmarirea și respectarea graficelor de executie si a proiectului tehnic;
-coordonarea echipelor de executie;
-participarea la sedintele de comandament;
-raportarea periodică internă și/sau către beneficiar a lucrărilor executate într-o perioadă determinată de timp (zilnică/ săptămânală/ bilunară/ lunară – în funcție de tipologia proiectului)
-implicarea in urmarirea executiei, testarii si punerii in functiune a instalatiilor electrice;
-intocmirea necesarului de resurse materiale si semnalarea, daca este cazul, achizitionarii unor echipamente adiacente;
-planificarea necesarului de resurse umane si semnalarea, daca este cazul pe parcursul derulării proiectului, necesității suplimentării numărului personalului pentru respectarea graficului de execuție în conformitate cu etapele acestuia;
-controlul calității execuției lucrărilor efectuate
-participarea la intocmirea documentatiei tehnice pentru cartea constructiei precum si la fazele determinante ale proiectului;
-participarea la efectuarea receptiei lucrarilor cu beneficiarul;

Beneficii:
Salariu si bonusuri direct proportionale cu nivelul de cunostinte si implicare
Lucrul într-o echipa tânăra și dinamica
Posibilitate de promovare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MHT EXPERIENCE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MHT EXPERIENCE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MHT EXPERIENCE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?