Candidatul ideal

Căutăm o persoană care:

  • să dețină cunoștiințe tehnice în domeniul construcțiilor

să aibă un spirit organizatoric

  • să îți asume responsabilitățile
  • să aibă claritate și coerență în exprimare
  • să fie caracterizat de corectitudine și seriozitate
  • să fie preocupat în permanență de ridicarea nivelului profesional individual

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile?

  • Organizează lucrările pe șantier, stabilește prioritatea lor și coordonează echipele.
  • Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție.
  • Urmărește ca aprovizionarea cu materiale comandate să se facă la timp și se verifică existența documentelor de calitate.
  • Urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție.
  • Efectuează recepția lucrărilor pe etape de execuție și se asigură de conformitatea acestora.
  • Coordonează lucrările de infrastructură din cadrul proiectului Westfield.
  • Își însușește și urmărește aplicarea legislației, procedurilor și instrucțiunilor tehnice de lucru.

Vei face parte dintr-o echipa care îmbină într-un mod optim și inedit provocarea și competiția cu o atitudine corectă, etică și cu principii și valori organizaționale care susțin familia și integrarea în comunitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC TERMOCONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC TERMOCONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC TERMOCONSTRUCT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?