Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta in activitatea de constructii;
  • Cunostinte operare PC (autocad, word, excel)
  • Permis auto categoria B.

Descrierea jobului:

  • Asigura conducerea directa a activitatilor de executie a lucrarilor;
  • Urmarirea graficelor de executie;
  • Gestionarea, coordonarea si repartizarea utilajelor, logisticii, resurselor in functie de nevoile santierului si de stadiul proiectului;
  • Coordonarea activităţii subantreprenorilor;
  • Coordonarea activitatii de aprovizionare si mecanizare;
  • Evaluare si raportare periodica pana la finalizarea proiectului, verificarea lucrarilor executate;
  • Mentinerea relatiei cu autoritatile din domeniul constructiilor si cu colaboratorii;
  • Urmarirea respectarii cerintelor legislatiei in vigoare din domeniul constructiilor, muncii, SSM, PSI, Mediu;
  • Verificarea existentei si completarii corecte a documentelor din cartea constructiei;
  • Urmarirea si corectarea neconformitatilor posibile;
  • Raspunde de raportarea realizarilor pentru decontarea lunara a productiei executate de santier, corespunzator stadiilor fizice inregistrate si confirmate de clienti ;
  • Asigura organizarea rationala a proceselor de productie si a locurilor de munca din cadrul santierului, precum si aprovizionarea acestora cu materialele necesare si incadrarea cu fortele de munca aferente;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Autoturism, laptop si telefon de serviciu;
  • Abonament servicii medicale la clinica privata;
  • Dezvoltarea profesionala si posibilitati de promovare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INOVECO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?