Sef Schimb @Corso Distribution Center Macromex

ANGAJĂM Șef de schimb la platforma logistică Corso Distribution Center Chitila!

Căutăm noi colegi, harnici și pricepuți pentru postul: șef de schimb la depozitul din Chitila.

Vino în echipa Macromex și alătură-te celor care pregătesc comenzile pentru livrarea a peste 1000 de clienți zilnic.

Responsabilități:

- Vei coordona operațiunile zilnice desfășurate în depozit, specifice schimbului pe care ai fost repartizat;

- Vei fi răspunzător de planificarea operațiunilor de pregătire ale comenzilor, recepții marfă, livrare marfă astfel încât acestea să se desfășoare la timp și cu eficiență maximă;

- Vei raporta KPI specifici superiorului tău;

- Vei fi responsabil de conducerea activă a oamenilor din echipa ta prin aplicarea practicilor de succes pentru a menține un proces de muncă eficient.

- Vei fi responsabil de recepția cantitativă și calitativă a mărfurilor din gestiunea ta.

- Vei urmări modul de implementare a procedurilor companiei, corectitudinea întocmirii documentelor și a înregistrărilor acestora în sistem.

Ce trebuie să știi?

Experiența anterioară în coordonarea activităților de depozitare și distribuție este foarte importantă;

Studiile medii/superioare reprezintă un avantaj;

Se lucrează în 2 schimburi;

Spiritul analitic, munca în echipă și orientarea spre performanță trebuie să-ți definească munca de zi cu zi.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, decont transport, tichete de masă de 30 lei/zi, spor frig 20% din salariul brut, spor de ore de noapte 25%, spor ore suplimentare 75%, spor de weekend 75%, card servicii medicale, abonament Bookster.

Așteptăm cu mare interes aplicatia ta!

Alege să faci parte din echipa noastră unde lucrăm în siguranță și livrăm doar performanță!

@MACROMEX – Oameni mari, Ambiții mari, Branduri mari!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Macromex pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Macromex pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Macromex locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?