Responsabilitati:
-organizeaza si conduce activitatea desfasurata in depozit in vederea desfasurarii unei activitati logistice optime in conditii legale si conform politicilor si procedurilor companiei;
-este responsabil cu preluarea si predarea produsului finit si a ambalajului dinspre si catre client;
-asigura instructajele periodice in domeniile Securitatii si Sanatatii in Munca si Situatii de Urgenta, raspunzind de aplicarea tuturor reglementarilor referitoare la activitatea din depozit; monitorizeaza productivitatea personalului din subordine;
-este raspunzator de disciplina oamenilor din subordine.

Cerinte
- comunicare eficienta;
- abilitatea de a lua decizii;
- capacitate de motivare a echipei si coordonare a activitatii acesteia.
- persoana rezistenta in conditii de stres si presiune.

Beneficii Oferite:
Salariu motivant
Bonus de performanta
Tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KUEHNE + NAGEL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KUEHNE + NAGEL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KUEHNE + NAGEL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?