Sef schimb productie industria alimentara

Organizarea si controlul activitatii de productiepe schimb. Rolul are un impact major in realizarea planului de productie si indicatorilor de eficienta.

Responsabilitati:

Coordonarea personalului din subordine pentru realizarea planului de productie;

Pregatirea la locul de munca a personalului din subordine, pentru cunoasterea perfecta si imbunatatirea tehnologiilor de lucru;

Verificarea respectarii instructiunilor si parametrilor de lucru in toate etapele fluxului de productie;

Intocmirea pontajelor zilnice a angajatilor din subordine;

Instruirea personalului din subordine conform Regulamentului Intern;

Sesizeaza eventualele intreruperi sau defectiuni si colaboreaza cu departamentul tehnic pentru a le rezolva;

Intocmirea necesarului de materii prime pentru realizarea planului de productie primit;

Participarea la inventarierea lunara a stocurilor de materii prime;

Predarea marfii catre depozitul de produs finit;

Asigurarea indeplinirii indicatorilor de performanta ai departamentului.

Cerinte
Experienta in industria alimentara: minim 2 ani pe un post similar

Abilitati de comunicare, organizare si conducere bine dezvoltate

Studii superioare in industria alimentara constituie un avantaj

Oferim

Salariu atractiv
Oportunitatea de dezvoltare intr-o companie de succes alaturi de o echipa performanta;

Loc de muna stabil;

Tichete de masa

Prime Paste si Craciun

Asigurare si servici medicale gratuite

Decont transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?