Sef sectie ambalare

Candidatul ideal
- studii liceale, sau post liceale, studiile superioare constituind un avantaj
- cunostinte de chimie alimentara constiuie un avantaj
- experienta in planificare si coordonare a activitatii in productie constituie un avantaj
- bun organizator, receptiv la schimbari si inovativ
- disponibilitate la program prelungit
- persoana ordonata, organizata cu abilitati de comunicare;
- dorinta de perfectionare continua;
- aptitudini de lucru in echipa
- seriozitate maxima;
- responsabilitate.

Responsabilitati:

  • Coordonarea echipei din schimbul de productie cu scopul realizarii comenzilor planificate pentru tura respectiva;
  • Planificarea programului saptamanal de munca al echipei din subordine si realizarea pontajului;
  • Realizarea planului de productie saptamanal si al comenzilor extra;
  • Asigurarea necesarului de materii prime in productie;
  • Obtinerea unei calitati optime a produselor, de-a lungul intregului flux, de la intrarea materiilor prime in productie pana la depozitarea produselor ambalate si etichetate;
  • Intocmirea zilnica a raportului de productie;
  • Urmarirea timpilor si a parametrilor de dospire/divizare/coacere/ racire;
  • Respectarea stricta de catre personalul din subordine a normelor de igiena sanitar veterinara, a normelor alimentare necesare HACCP/IFS sau a altor norme ce pot fi definite in functie de nevoile activitatii;
  • Asigurarea functionarii echipamentelor in parametrii stabiliti si semnalarea imediata a problemelor tehnice catre responsabilii de service.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTEGRA NEW SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTEGRA NEW SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTEGRA NEW SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?