Sef sector productie

Employment type: Permanent

Experience level: 2 - 3 years

Description

Cautam un Sef sector productie care sa se alăture echipei de Life Time Supply LTS. Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Responsabilităţi:

  • Coordonarea departamentului de producţie LTS, in scopul asiguraii livrarii conforme catre client, pe parcursul perioadei contractuale de livrare  de piese de schimb.(EOP-EOL);
  • Planificarea departamentului de productie in functie de strategia generala LTS, si tinand cont de telurile, obiectivele si KPI specifici departamentului;
  • Participa la planificarea si realizarea proiectelor de relocare din alte fabrici DRX, prin  coordonarea si implementarea temelor specifice de productie;
  • Contribuie la definirea utilizarii echipamentelor de productie (avand ca baza matricea de tehnologii);
  • Contribuie la realizarea planificarii anuale a pachetelor de productie si asigura respectarea acesteia;
  • Execută orice sarcini suplimentare legate de activitatea sa şi în scopul realizării atribuţiilor ce îi revin, transmise de superiorul direct sau de conducerea companiei.

Cerinţe:

  • Studii superioare in domeniul tehnic sau economic;
  • Experienta 3-5 ani in domeniul automotive, pozitie similara
  • Cunostinte de limba engleza nivel avansat/ limba germana nivel mediu constituie un avantaj;
  • Cunostinte operare PC;
  • Abilitati de coordonare, managementul conflictelor si rezolvare de probleme;
  • Flexibilitate, abilitati de comunicare, initiativa si gandire orientata spre proces ;

Beneficii:

  • Mediu de lucru inovativ;
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa extinsa, interculturala.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Sef sector productie.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DRÄXLMAIER România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?