Sef serviciu administrativ

“CREAVITA FOOD COMPANY” SRL–  angajează: Sef serviciu administrativ.

Responsabilitatile de baza:

-Gestionarea cu personalul din departamentul de servis (gestionarii de depozite, soferii si operatorul de facturare. Compania are două puncte de lucru: București și Cluj, postul prevede deplasari)

-Mentenanța parcului de autovehicule

-Căutarea și punerea în funcțiune a noilor autovehicule la necesitate

-Formarea și optimizarea a traseelor de livrare

-Organizarea a transferurilor de marfa între depozitele  companiei din Romania

-Organizarea procesului de reambalare a produselor

-Reglementarea procesului de facturare

-Organizarea proceselor de lucru în depozit cu respectarea normelor stabilite de organele competente

-Căutarea și punerea în funcțiune a noilor depozite/magazine/oficii la necesitate

-Gestionare cu infrastructura IT a companiei

-Contactul cu toti partenerii care prestează careva servicii pentru compania noastra

-Reprezentarea companiei in fata organelor de control DSV, DSP, inspectia muncii, inspectia fitosanitara .

-Reprezentarea companiei in vama la necesitate

-Organizarea procesului de inventariere a marfurilor si mijloacelor fixe

- Implementarea procesului de instruire în domeniul securității la locul de muncă și a documentelor necesare în domeniu (SSM)

Cerinţe față de candidat:

• experienta in post similar reprezinta un avantaj;

• cunoasterea limbilor engleza sau rusa reprezinta un avantaj;

• abilități de comunicare și stabilirea relațiilor cu subalternii, abilități de autoinstruire și negociere.

Vă asteptăm cu drag!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CREAVITA FOOD COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CREAVITA FOOD COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CREAVITA FOOD COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?