Sef serviciu administrativ in Romania

“CREAVITA FOOD COMPANY” SRL– parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova) angajează: Sef serviciu administrativ in Romania.

Beneficii oferite:
• crestere profesionala in cadrul unui grup international de companii;
• salariu motivant;
• automobil de serviciu.

Responsabilitatile de baza:
• este responsabil de administrarea si functionarea tuturor echipamentelor, incaperilor si spatiilor din cadrul companiei;
• mentenanța parcului de autovehicule;
• formarea și optimizarea a traseelor de livrare;
• organizarea a transferurilor de marfa între depozitele companiei din Romania;
• crearea regulamentelor de lucru in depozite cu respectarea normelor stabilite de organele competente;
• reprezentarea companiei in fata organelor de control DSV, DSP, inspectia muncii, inspectia fitosanitara etc;
• căutarea și punerea în funcțiune a noilor autovehicule depozite/magazine/oficii la necesitate;
• reprezentarea companiei in vama la necesitate;
• mentinerea legaturilor permanente cu prestatorii de servicii pentru compania noastra.

Cerinţe față de candidat:

• experienta in post similar reprezinta un avantaj;

• cunoasterea limbilor engleza sau rusa reprezinta un avantaj;

• abilități de comunicare și stabilirea relațiilor cu subalternii, abilități de autoinstruire și negociere.

Vă asteptăm cu drag!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CREAVITA FOOD COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CREAVITA FOOD COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CREAVITA FOOD COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?