Sef serviciu aprovizionare

Descrierea jobului

- Gestioneaza stocul de materiale si accesorii pentru sectia de productie mobilier;
- Lanseaza si urmareste comenzile catre furnizori;
- Colaboreaza cu echipa de productie pentru pregatirea in timp util a necesarului pentru fiecare lucrare in parte;
- Receptioneaza marfa primita si inregistreaza facturile;
- Se implica in diverse activitati administrative ale sectiei de productie.

Beneficii:
-Pachet salarial atractiv si motivant;
-Transport asigurat;
- Bonuri de masa;
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala;

Candidatul ideal

- Abilitatea de a gestiona documente;
- Persoana atenta la detalii, analitica, responsabila si organizata;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Capacitate de asimilare rapida a cunostintelor si de prioritizare a activitatilor;
- Experienta in posturi ce presupune relationarea cu furnizorii reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de MS Office, Excel, Outlook (nivel intermediar)
- Persoana dinamica, implicata, cu dorinta mare de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MOREM GROUP S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MOREM GROUP S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MOREM GROUP S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?