Daca iti place comertul, esti dinamic si ai nevoie de provocari, te asteptam in echipa!

Vino si tu in #ComunitateaMega!

Candidatul Ideal

Ai nevoie de rezistenta la stres, adaptabilitate la program in schimburi si weekend, orientare client. Iti prind bine experienta in comert/vanzari si cunostintele Office. Ai nevoie de studii liceale!

Uite care vor fi responsabilitatile tale:

Vei asigura buna functionare si organizare a magazinului (pe tura alocata);

Vei monitoriza procesele si fluxurile comerciale (inchidere, deschidere magazin, etc);

Vei gestiona stocurile, comenzile, pierderile si inventarele;

Vei planifica si organiza activitatea echipei magazinului:

Vei asigura o imagine comerciala a magazinului si buna relationare cu clientii

Si uite avantajele de a fi #mega:

Pachet atractiv de compensatii si beneficii; Tichete de masa; Bonusuri periodice; Card de reduceri pentru produsele marca proprie Mega Image; Suport financiar pentru evenimentele speciale; Oportunitati de dezvoltare

Descrierea companiei

De 27 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mega Image pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mega Image pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mega Image locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?