Sef tura Pizzerie - Bucuresti

Candidatul ideal:

- ambitie si dinamism;
- atitudine orientata catre client;
- bune abilitati de organizare, spirit de echipa;
- comportament proactiv si atentie la detalii;
- prezenta placuta, atentie distributiva, rapiditate si consecventa;
- punctualitate, buna comunicare si comportament adecvat ;
- abilitatea de a intelege si a aplica instructiunile primite in mod verbal sau scris de la superiorul direct;
- cunostinte operare PC, casa de marcat si POS;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- experienta in activitati comerciale (vanzari, incasari/plati), HoReCa, si customer service;
- persoana ordonata, exigenta cu regulile de igiena si curatenie;
- bune abilitati de organizare a timpului de lucru;
- spirit de echipa si de initiativa - orientat spre rezultate;
- comunicativ, flexibil, dinamic;

Descrierea jobului:

- instruirea echipei in vederea indeplinirii obiectivelor companiei
- coordonarea, dezvoltarea si motivarea echipei in cadrul punctului de lucru;
- monitorizarea si evaluarea saptamanala a performantelor inregistrate in scopul identificarii dificultatilor si solutionarii eficiente a acestora;
- raspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora;
- flexibilitate, foarte bune abilitati de comunicare;
- efectuare de stoc-control;
- cunostinte de gestiune primara;
Trebuie sa cunoasca bine Bucurestiul sau sectorul unde isi desfasoara activitatea.

Beneficii:
- Salariul 2700 lei
- Contract de munca full time;
- Conditii f bune de lucru;
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala;

-Siguranta unui loc de munca stabil si corect, pe termen lung.

O echipă grozavă te așteaptă!

Pentru inceput trimite-ne CV-ul tau la  sau contacteaza-ne pentru mai multe detalii la numarul

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TRENTA PIZZA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TRENTA PIZZA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TRENTA PIZZA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?