Senior Account Manger @ Leo Burnett

Candidatul ideal va fi capabil să identifice în mod corespunzător nevoile atât ale clienților noi, cât și ale actualilor, pentru a-i ajuta pe clienți în succesul lor folosind produsul nostru. Acest lucru se va realiza prin dezvoltarea unui nivel adecvat de comunicare cu clienții și membrii echipei interne pentru a înțelege mai bine și a atenua orice probleme cu care se pot confrunta clienții.

Responsabilitati

  • Lucrați interfuncțional în cadrul companiei pentru a comunica cu toate părțile interesate în succesul clienților
  • Creați și mențineți relații cu clienții pentru a înțelege mai bine și a îndeplini nevoile acestora
  • Faceți vizite la clienții noștri pentru a identifica oportunitățile de creștere în cadrul platformei noastre
  • Gestionați toate rapoartele despre starea de sănătate a conturilor clienților

Calificări

  • Experienta anterioara in administrarea conturilor de cel putin 5 ani
  • Articulat și bine obișnuit cu un rol orientat spre client
  • Disponibilitate și capacitatea de a călători

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Publicis Groupe pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Publicis Groupe pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Publicis Groupe locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?