Senior Human Resources Recruiter

Candidatul Ideal
• Experienta relevanta intr-un rol de recrutare;
• Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
• Cunoasterea aplicatiilor si platformelor de recrutare;
• Disponibilitate la deplasari;
• Permis de conducere cat B;
• Studii superioare finalizate;
• Limba Engleza la nivel conversational.

Descrierea jobului
• Formularea anunturilor de recrutare si postarea lor pe site-urile de recrutare;
• Cautarea activa de candidati, conform cerintelor interne ale companiei;
• Realizarea screening-ului CV-urilor candidatilor, in conformitate cu cerintele postului;
• Sustinerea interviurilor impreuna cu Hiring Managerii;
• Gestiunea platformelor online de recrutare si a paginilor de social media;
• Gestiunea evenimentelor si campaniilor de recrutare;
• Reprezinta compania in raport cu terte entitati: unitati de invatamant de orice nivel, asociatii profesionale, furnizori de servicii de promovare si recrutare;
• Mentinerea bazelor de date de candidati si gestionarea relatiilor cu acestia, respectand normele GDPR, de etica, legislatia muncii si procedurile interne.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ARTMATCH SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ARTMATCH SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ARTMATCH SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?