Senior Implementation Analyst

Prezentare generală

BUCK - O firmă veche de 104 ani, care tocmai ÎNCEPE.

Locație: Hybrid

La Buck, ne concentrăm să ne ajutăm clienții să creeze o cultură a bunăstării, centrată pe evoluția sănătății, bogăției și carierei fiecărei persoane.

Folosind relații puternice cu clienții cu factorii de decizie cheie, echipele noastre oferă rezultate excepționale care împing cu încredere limitele cu soluții neașteptate pentru a ajuta clienții noștri să-și atingă obiectivele mai rapid și să-i mențină în fruntea curbei.

Nu este surprinzător că îmbrățișăm gânditori inventivi, care aduc contribuții originale echipei. Punem oamenii pe primul loc – oamenii noștri și oamenii clienților noștri, iar cultura noastră incluzivă și primitoare celebrează diversitatea și individualitatea.

Explorați-vă următoarea mutare în carieră cu Buck astăzi!

Responsabilitati
  • Creați și mențineți sarcini flexibile de configurare a software-ului pentru beneficii (se va oferi instruire completă)
  • Suport pentru întrebările interne ale echipei Flex Delivery (va fi oferită instruire completă)
  • Efectuați testarea configurației
  • Evaluarea inter pares a configurației
  • Asigurați legătura cu contactele interne cheie de afaceri (Manager de proiect/Consultant)
  • Asigurați-vă legătura cu furnizorii noștri externi de software (de exemplu, Thomsons Online Benefits)
  • Mențineți și actualizați documentația procesului de configurare
  • Asumați-vă și asumați responsabilitatea pentru finalizarea lucrărilor atribuite în timp util și în mod precis.
  • Păstrați și înregistrați o înregistrare exactă a timpului pentru toate lucrările finalizate
  • Monitorizați/preluați proprietatea/rezolvați interogările căsuței poștale ale echipei
  • Îndeplinește orice alte atribuții care pot fi convenite din când în când
Calificări
  • Experiență anterioară într-un rol IT/configurație sau deține o calificare IT
  • Capacitate de a oferi suport tehnic prin telefon sau e-mail colegilor interni
  • MS Office (Word/Excel) la nivel avansat
  • Experiență de cel puțin 3 ani în lucrul cu SQL și HTML (esențial)
  • Experiență de lucru cu MS Access și/sau PHP (de dorit)
  • Cunoștințe privind beneficiile angajaților din Marea Britanie/global (foarte de dorit, dar nu esențial)
  • Abilitatea de a lucra izolat/a gestiona propriile priorități de muncă
  • Abilități puternice de rezolvare a problemelor
  • Un gânditor proactiv și metodic care lucrează bine sub presiune
  • Atenția la detalii este esențială, alături de abilități interpersonale puternice.
  • Abilități excelente de comunicare esențiale, atât verbale cât și scrise.
  • Nivel avansat de engleză
La Buck, ne mândrim cu diversitatea și incluziunea noastră și suntem un angajator cu șanse egale.

Toți solicitanții calificați vor primi luare în considerare pentru angajare, indiferent de rasă, culoare, religie, orientare sexuală, identitate de gen, origine națională, vârstă, dizabilitate sau orice altă bază protejată legal, în conformitate cu legea aplicabilă.

Ne concentrăm exclusiv pe a ajuta clienții noștri și oamenii lor să reușească împreună. Prin aceasta, ne referim la un parteneriat cu unele dintre cele mai avansate companii din lume pentru a revedea și reproiecta modul în care angajații lucrează și trăiesc. Și facem acest lucru prin găsirea combinației potrivite de soluții de consultanță, externalizare și tehnologie pentru a ajuta clienții noștri să realizeze cea mai bună performanță organizațională pentru afacerile lor, conducând în același timp sănătății, bogăției și rezultate pozitive în carieră pentru oamenii lor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Buck pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Buck pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Buck locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?