Senior Oracle Developer - Balotesti

Cerinte

Absolvent al Facultatii de Automatica / Electronica

Experienta de minim 5 ani in programare; (nivel : Intermediate-Senior)

Cunostinte solide de programare baze de date relationale (ORACLE) SQL, PL / SQL;

Cunostinte de proiectare de baze de date relationale (ORACLE)

Cunostintele de Forms / Reports Developer reprezinta un avantaj;

Cunostintele privind APEX, JS, PHP reprezinta un avantaj;

Abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate;

Bune abilitati de comunicare, obisnuit cu lucrul in echipa.

Responsabilitati

Dezvoltarea, testarea si intretinerea de aplicatii si rapoarte pentru uzul intern;

Intretinerea aplicatiilor existente si dezvoltarea de noi functionalitati pentru acestea.

Beneficii

Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

Pachet salarial competitiv + Tichete de masa

Bonus de Sarbatori, Prima de vacanta

Abonament medical, Asigurare de viata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FARMEXIM SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?