Senior Quality Assurance Automation Engineer

Căutăm profesioniști cu experiență care să se alăture echipei noastre!

La Suvoda, nu suntem doar pasionați de munca pe care o facem și de impactul pe care îl are asupra vieților oamenilor, dar suntem pasionați de oamenii care o fac să se întâmple! În fiecare zi, este prioritatea noastră să aducem oameni talentați și motivați și să creăm un loc de muncă care să îi conducă, să îi implice și să îi păstreze.

Ce face din Suvoda un loc grozav de muncă?

Iată doar câteva puncte importante:

  • Colegii tăi: vei fi înconjurat de jucători de echipă inteligenți și prietenoși cărora le pasă cu adevărat de munca pe care o fac și există o mulțime de happy hour și evenimente de teambuilding pentru a conecta munca din afara
  • Flexibilitatea: Suvoda creează mediul perfect pentru ca oamenii să-și integreze munca și viața, oferind ore de lucru flexibile și instrumente pentru a lucra de acasă după cum este necesar
  • Creșterea și inovarea: ca parte a unei echipe în creștere, veți avea o mulțime de oportunități de dezvoltare a carierei și veți fi expus la cele mai noi tehnologii datorită concentrării noastre pe a rămâne inovatoare.
  • Biroul: Spațiul nostru de birouri modern, recent renovat, este situat în centrul orașului și este dotat cu spații de lucru confortabile, zone de întâlnire pentru colaborare și tehnologie modernă care vă conectează cu ușurință la toate birourile noastre globale.
  • Beneficii: veți avea acces la un pachet solid de beneficii, cum ar fi un abonament de top de la cel mai bun furnizor de servicii medicale din România, tichete de masă, o bursă de fitness și salarii competitive cu planuri de bonus
  • Industria: Lucrând în studiile clinice, veți face parte dintr-o industrie provocatoare și plină de satisfacții, care vă va permite să vă dezvoltați rapid abilitățile, în timp ce vă faceți partea pentru a schimba lumea!

Responsabilitati:

  • Asigurați funcționarea corectă a software-ului pentru studii clinice, cu accent pe siguranța pacientului și integritatea datelor din studiile clinice
  • Examinați cerințele produsului și verificați dacă cerințele sunt clare, consecvente și testabile
  • Elaborați planuri de validare în conformitate cu o metodologie de testare bazată pe risc
  • Configurați mediul de testare și pregătiți datele de testare
  • Creați și executați scripturi de testare, documentați defecte și urmăriți rezoluțiile
  • Colaborați cu alții pentru a asigura livrarea la timp a codului de înaltă calitate
  • Asistați la implementarea software-ului în toate mediile și completați toată documentația necesară
  • Asistați echipa de asistență cu investigarea problemelor de producție
  • Automatizați scripturile de testare folosind instrumente standard din industrie
  • Îndeplinește alte sarcini conexe, după cum este necesar

Cerințe:

  • Diplomă de licență sau experiență echivalentă
  • Abilități puternice analitice și de evaluare a riscurilor
  • Înțelegerea profundă a metodologiilor și principiilor de testare
  • Abilitatea de a dezvolta și executa planuri de testare pentru aplicații software cu mediu spre mare
  • complexitate
  • Cunoștințe extinse de automatizare a testelor
  • Înțelegerea de bază a arhitecturii aplicațiilor web și a serviciilor web
  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor și capacitate de învățare
  • Excelente abilități de organizare și management al timpului
  • Abilități puternice de comunicare orală și scrisă

Experienţă:

• 4+ ani de experiență în testarea aplicațiilor web

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Suvoda pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Suvoda pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Suvoda locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?