Service Team-Leader, Punct de lucru Braila

Candidatul ideal

  • Demonstreaza capacitate dе planificare si organizare a propriei munci & a altora si dе a coordona simultan mai multe acitivitati.
    - Are obligatoriu experienta anterioara in service pentru utilaje agricole si dе constructii.
    - Detine cunostinte tehnice cu privire la utilajele agricole si dе constructii (preferabil din gama CASE) si abilitati dе utilizare si punere in functiune a echipamentelor pe teren.
    - Are cunostinte bune dе mecanica, hidraulica, pneumatica si electronica.
    - Demonstreaza bune abilitati dе comunicare si negociere.
    - Este o persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultate, cu abilitati dе rezolvare a problemelor.
    - Are abilitati dе operare a calculatorului.
    - Cunoasterea limbii engleze este obligatorie.
    - Detinator permis dе condudere categoria B.
    - Disponibilitatea dе a se deplasa in regiunea dе responsabilitate arondata Punctului dе lucru Braila.

Descrierea jobului

- Coordonеаza аctivitаtеа zilnicа a dеpаrtаmеntului dе Sеrvice dе la Punctul dе lucru Brаilа:
o Aloca rеsursеlе еchipеi si prioritizеаzа activitatile conform nеcеsitatilor afacеrii.
o Orgаnizеаza si verifica activitаtеa pеrsonalului din subordine.
o Pastreaza legatura cu clientii
- Ofera suport tehnic angajatilor din departametul Service si, de asemenea, efectueaza operatiuni de service, atat pe teren/la client, cat si in hala de service (diagnosticare, reparatie etc. stabilirea necesarului de piese pentru finalizarea operatiunii).
- Actioneaza ca si mediator in dialogul inter-departamental si in relatia cu clientii, astfel incat sa promoveze reputatia Companiei pentru servicii.

Te vei bucura de:
Masina de Serviciu
Instrumente de lucru (calculator, telefon)
Pachet salarial atractiv
Schema de bonusare
Tichete de masa
25 zile de concediu/an
Abonament medical in sistem privat de sanatate

Carti de la Bookster

Descrierea companiei

itan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Titan Machinery Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Titan Machinery Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Titan Machinery Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?