Shift Leader

Cerințe esențiale

  • Studii medii;
  • Cel puțin doi ani de experiență în managementul personalului;
  • Cunoașterea procesului de producție și a fluxului de materiale;
  • Abilități de comunicare și coordonare;
  • Proactiv și orientat spre rezultate;
  • Bune abilități de analiză și organizare;
  • Cunoștințe de bază standarde de calitate în automotive;
  • Cunostinte PC (MS Office);
  • Nivel engleză – mediu.

Responsabilități

  • Asigură fabricarea necesară pentru solicitarea clientului, urmând criteriile calitate, costuri, timp;
  • Responsabil pentru implicarea personalului în procesele de producție;
  • Stabilește și participă la dezvoltarea planului de formare a oamenilor;
  • Stabilește și dezvoltă competențele personalului din echipa sa;
  • Asigură instruirea și urmărirea acesteia a operatorilor cu privire la mijloacele de producție;
  • Planifică lucrările de întreținere finalizate de către tehnicieni;
  • Actualizează indicatorii producției și urmăresc obiectivele.

Beneficii

  • Pachet premium de beneficii medicale
  • Sfârșit de an bonus;
  • Programe de dezvoltare interne (tehnice, soft skills, lb. străine);
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou (Paște, Crăciun, 1 iunie si de ziua de nastere a angajatului);
  • Transport gratuit cu autobuzele companiei;
  • Alte beneficii (Bookster, 7card, diverse reduceri la servicii de telefonie mobilă etc).

Salariu numai pentru uz intern

Condiții globale de utilizare și Declarație de confidențialitate

Citiți cu atenție Politica de confidențialitate BorgWarner înainte de a utiliza acest site web. Capacitatea dumneavoastră de a accesa și utiliza acest site web și de a aplica pentru un loc de muncă la BorgWarner este condiționată de acceptarea și respectarea acestor termeni.

Vă rugăm să accesați documentul legat făcând clic aici, selectați zona geografică în care aplicați pentru angajare și examinați. Înainte de a trimite cererea, vi se va cere să confirmați acordul cu termenii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BorgWarner pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BorgWarner pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BorgWarner locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?