Social Media Manager

Candidatul ideal este un jucător de echipă creativ și muncitor, care va juca un rol esențial în crearea de conținut digital original pe diverse platforme de socializare, folosind informații specifice furnizate de directorul nostru artistic și de echipa curatorială.

Responsabilitati

  • Dezvoltați strategia social media
  • Creați conținut original
  • Furnizați analize de date și raportare metrică pentru clienți
  • Comunicați cu echipa curatorială

Calificări

  • Cunoștințe în multe platforme de social media
  • Fluență în suita Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint etc.)
  • Fluent în engleză atât scris cât și vorbit

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Jecza Gallery pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Jecza Gallery pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Jecza Gallery locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?