Confidential

Societate comerciala angajeaza agent vanzari.

  • Confidential

Inform Media Press- Trust International de presa, editor al ziarelor Publitim, Agenda si al site-ului , cauta pentru dezvoltarea echipei din Timisoara

Agent Vanzari

Responsabilitati:

-mentinerea si dezvoltarea relatiei cu toti clientii alocati si identificarea asteptarilor acestora,

-realizarea obiectivelor si target-ului de vanzari,

-identificarea potentialilor clienti

-promovarea brand-ului si vanzarea produselor

-incasarea soldurilor la termenele stabilite,

Cerinte:

-experienta in vanzari constituie avantaj

-cunostinte operare PC (MSOffice, Internet)

-excelente abilitati de comunicare si negociere,

-persoana dinamica si ambitioasa

Oferta (bonusuri,beneficii)

Se va negocia in urma interviului

Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?