Permis categoria B; C,E-constituie un avantaj

- 3,5 t total masina IVECO, transport intern in regiunea Centru si Moldova.
-dupa masa sau seara masina este inapoi in Brasov.

-Minim 2 ani de experienta de condus
-Experienta gestionare documente transport constituie un avantaj;
-Persoana responsabila, fara evenimente rutiere, fara cazier, sociabil, comunicativ;
-Fara cazier judiciar
-Fara antecedente rutiere grave

Descrierea Jobului:

- livrarea marfii in conditii optime;
- tine evidenta documentelor de transport de distributie;
- raspunde de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia, conform comenzii si documentelor de transport
- se ingrijeste de starea tehnica a autovehicolului si raspunde de integritatea acestuia.

Beneficii:
- salariu motivant.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la International Business Transport S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la International Business Transport S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are International Business Transport S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?