Candidatul ideal:

permis de conducere categoriile B, C și E.
atestat șofer profesionist transport marfă sau în curs de formare;
persoană cu sănătate bună și disponibilitate la program prelungit;
corectitudine și spirit de echipă dezvoltat;
cazier judiciar curat.

Descrierea jobului:

- verifică şi asigură condiţiile tehnice necesare pentru siguranța circulației;
- completează citeţ şi complet documentele necesare transportului şi le predă la termen;
- asigură şi supraveghează încărcarea mărfurilor; urmăreşte poziţionarea corectă a acestora, cu
respectarea normelor privind gabaritul şi stabilitatea în timpul mersului;
- execută transportul de marfa conform programului stabilit de angajator; urmăreşte respectarea
rutelor şi traseelor indicate;
- asigură şi supraveghează descărcarea mărfurilor la clienți.

Se asigură un salar motivant, tichete de masă, prime și
bonusuri de performanță.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?