Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL

Sofer cat.B - SUA

  • Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL
Salariu
1.800 EUR

Cerințe:

-Permis de conducere B;

-VIZA pentru SUA - obligatoriu;

-Limba Engleza nivel mediu/avansat;

-Cazier judiciar fara antecedente;

-Cu experienta in transport.

Condiții:

-Rezistenta la stres;

-Abilitati foarte bune de comunicare in limba engleza;

-Adaptabilitate la schimbari.

Responsabilități:

- Sa cunoasca si sa respecte prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice;

-Sa respecte conventiile contractuale;

-Sa comunice in permanenta cu dispecerul;

-Sa aiba grija de masina.

-Sprijin pentru obtinerea permisului B in SUA;

-Salarizare 1.400$ - 1.900$/saptamana;

-Plata se efectueaza saptamanal;

-Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Contact de luni pana vineri, intre orele 09.00 si 17.00 la telefon: -ascuns-sau e-mail: [email protected] Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?