Sofer Categoria B

Candidatul ideal:

- Studii medii finalizate;
- Experienta relevanta in domeniul distributiei; constituie avantaj experienta in piata pharma de minimum 1 an;
- Minim 2 ani experienta in conducere;
- Experienta in relationarea cu clientii;
- Orientare catre obiective/orientare catre client;
- Seriozitate, implicare;
- Permis auto categoriile B- minim 2 ani experienta ;
- Sa nu existe incidente rutiere in ultimele 12 luni..

Într-o zi de lucru obișnuită vei avea ca atribuții:

-Asigurarea transportului mărfurilor la clienți  răspunzând de integritatea tuturor documentelor încredințate și de mărfurile transportate;

-Asistarea și participarea la încărcarea/descărcarea mărfii:

  • urmărind numărul coletelor, marcajul acestora și starea aparentă a ambalajului și a mărfii;
  • astfel încât marfa să fie dispusă corect pe platforma autovehiculului pentru a nu fi depășită sarcina maximă admisă pe axe;
  • verificând concordanța dintre documentele de transport, tipul mărfii și specificațiile din comanda de transport.

- Preia retururile de marfa de la clienti prin receptie si conform cu procedurile interne;

Iar împreună cu echipa vei participa la activitățile specifice din cadrul depozitului, atunci când nu vei avea livrări.

* Contract perioada nedeterminata.

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, masina ramane acasa
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dexter Home Design SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dexter Home Design SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dexter Home Design SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?